24 лютого – День повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Проведеня години спілкування в 5 класі: " Три роки боротьби і незламності"
21 лютого - Всеукраїнський день рідної мови
День пам’яті воїнів - інтернаціоналістів

Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.
Тризуб має тисячолітню історію, починаючи з князівського роду Рюриковичів. Цікавим фактом є те, що з часів Української Народної Республіки Тризуб був затверджений Державним Гербом України, що підкреслює спадкоємність із попередніми періодами української історії.
Проведення Виховної години в 5 кл. " Наш Герб Тризуб- в ньому наша сила, воля й Перемога"
Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячним (за іншими джерелами 6-тисячним) підрозділом совєтсько-россійської "красной ґвардіі" під командуванням "есера" міхаіла муравйова та загоном із козаків «Вільного козацтва» і київських курсантів, що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків.
У бою під Крутами оборонці Української Державності призупинили наступ противника і здійснили організований відступ, руйнуючи за собою колії і мости. Совєтсько-россійські загарбники втратили боєздатність на чотири дні. Поновити наступ на Київ "красной ґвардіі" муравйова прийшлося не залізничним шляхом, як задумувалося, а на реквізованих селянських возах, запряжених кіньми, по розмоклій дорозі.
Ця затримка ворога дала змогу українській делегації укласти Берестейський Мир, який врятував молоду українську Державність.
Щороку 22 січня українці всього світу відзначають День Соборності та Свободи України, вшановуючи світлу пам’ять про українських патріотів, що протягом віків боролися за свободу та соборність Української держави.
У січні 1918 року була проголошена Українська Народна Республіка, а на територіях, що входили до Австро-Угорської імперії, була заснована Західноукраїнська Народна Республіка. У грудні 1918 року лідери обох держав в українському місті Фастові підписали акт об’єднання українських земель.
22 січня 1919 року цей договір, що увійшов у історію як «Акт злуки», був обнародуваний у Києві на Софійській площі.
Це державне свято символізує єдність всіх українських земель. І хоча державі тоді не вдалося зберегти цілісність та незалежність, акт злуки став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.
З учнями 5 класу проведено виховну годину : " День єдності, соборності та непереможності"
– 1000 днів війни це:
-1000 днів стійкості
-1000 днів мужності
-1000 днів єдності
- 1000 днів, протягом яких кожен українець, незалежно від місця, віку чи професії, став частиною великої боротьби за свободу.
– 1000 слів вдячності.
Майже три роки, що промайнули, видалися найважчими в історії нашої незалежної країни. Тисячу днів ми знаємо, що таке повномасштабна війна.
Проведення інструктажу з "Безпеки Життєдіяльності" та "Правила дорожнього руху на святкові дні"
22 - Квітня Всесвітній День Землі
26 КВІТНЯ- День Чорнобильській катастрофі
Виховна онлайн-година "Пам'ятаємо"
16 Травня-День святкування "ДНЯ ЄВРОПИ" в Україні
Виховна година на тему: "УКРАЇНА- СЕРЦЕ ЄВРОПИ"
18 ТРАВНЯ- день Вшанування жертв геноциду
Кримськотатарського народу"
"Ми пам'ятаємо"
Немає коментарів:
Дописати коментар