Ребуси




Основні позначення та пояснення для розгадування ребусів

Щоб тобі було простіше розгадувати ребуси, які ти будеш знаходити на сторінках нашого журналу і сайту, я напишу основні позначення, які ми використовуємо в ребусах:
(Більш докладний опис ти знайдеш в спеціальній книзі “Ребуси для дітей“, яку можна придбати в книжковому магазині видавництва “ГАЛЛОРА”).
 
1- Назви всіх зображень в ребусах треба розглядати ТІЛЬКИ в називному відмінку. Якщо однакових предметів багато, то це означає, що слово треба розглядати у множині.

2- Якщо зображення предмета перевернуто, то при розгадуванні ребуса необхідно використовувати всі літери з назви зображеного предмета в зворотному порядку.

3- Кома попереду або позаду зображення предмета означає, що треба видалити з слова або назви предмета відповідно першу або останню букву. Еслі ком декілька, то відповідно викреслюється стільки букв (перших або останніх), скільки ком.

4- Якщо біля зображення предмета стоїть:
– перекреслена буква – означає, що цю літеру треба видалити з назви предмета;
– вираз типу «А = Б» означає, що букву «А» в слові треба замінити на букву «Б» (літери А і Б наведено для прикладу, на їх місці можуть бути будь-які літери).

5- Число, написане цифрами, замінюється при розгадуванні ребусів назвою числа у вигляді букв. Наприклад, число 100 замінюється словом СТО.

6- Якщо над зображенням предмета або поруч з ним стоїть ряд чисел, то це вказує на те, що для розгадування ребуса треба використовувати тільки ці літери з даної назви предмета і
саме в тій послідовності, як вказано (кожна цифра – це порядковий номер літери назви предмета).

7- Різне розташування фрагментів ребуса відносно один одного передбачає використання при розгадуванні ребусів різних прийменників, які також враховуються як слова, хоча їх і немає безпосередньо на зображенні ребуса.
Це визначається в процесі розгадування ребуса і кожен раз вимагає індивідуального осмислення і підходу.
а) горизонтальна лінія, яка відокремлює верхню частину ребуса від нижньої може замінювати або слово (привід) «під» або слово (привід) «над».
б) одна або кілька букв всередині іншої літери: додатково додається прийменник В
в) стрілочки замінюють приводи: З, ВІД, К
г) фрагменти ребуса розташовуються на різних планах- один за одним, один перед одним (додаткові приводи ПЕРЕД, ЗА

8- Уважно читай завдання до різних груп ребусів. Завдання пояснюють, що саме тобі потрібно зробити.

Ось, мабуть, і всі основні пояснення до ребусів, розташованим на нашому сайті і в журналах. Сподіваюся, ці пояснення допоможуть тобі легко впоратися із завданнями!

До речі, картинку з ребусами можна роздрукувати на кольоровому принтері, наклеїти на щільний картон, розрізати на частини по лініях і грати з друзями в ребуси! Мені здається, розгадувати ребуси – це захоплююче і весело! Обов’язково спробуй! якщо тобі поки складно розгадувати ребуси самостійно, попроси старших братика або сестричку або дорослих допомогти тобі! Успіхів!

А тепер дивись і розгадувай першу добірку ребусів! Відповіді ти знайдеш в спойлері під кожною загальною картинкою з шести ребусів















Ребуси для учнів 7 кл  














Ребуси для учнів 8 класу















Немає коментарів:

Дописати коментар